بستن
تاریخچه جستجو

   قوانین

   تلویکا سرویسی است که با اختصاص دادن اشتراک به اعضای خود، امکان دسترسی به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی که از طریق اینترنت پخش می شوند را فراهم می کند.

   استفاده شما از خدمات ما تابع این متن قوانین است که در اینجا سرویس ما شامل کلیه ویژگی ها و عملکردها، پیشنهاد ها و کامنت ها، وب سایت و اپلیکیشن و رابط های کاربری و همچنین کلیه محتوا و نرم افزارهای مرتبط با خدمات ما می باشد.

   1. عضویت

   1.1 عضویت شما در تلویکا ادامه دارد مگر اینکه توسط توسط شما یا تلویکا متوقف شود. برای استفاده از تلویکا شما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید و یک یا چند روش پرداخت در اختیار ما قرار دهید. روش پرداخت به معنای یک راه پرداخت متداول، معتبر و پذیرفته شده است که می تواند هر از گاهی به روز شود و ممکن است شامل پرداخت از طریق حساب شما با شخص ثالثی باشد. درصورتی که عضویت خود را قبل از تاریخ صورتحساب خود لغو نکنید، به ما اجازه می دهید که بابت اشتراک در صورتحساب بعدی، هزینه را با روش پرداخت تعیین شده، کسر کنیم. (لغو کردن را در زیر ببینید)

   2. صورتحساب و لغو کردن

   2.1 صورتحساب: تاریخ پرداخت صورتحساب اشتراک تلویکا در صفحه حساب کاربری مشخص شده است که در تاریخ مذکور با روش پرداخت انتخابی شما هزینه آن پرداخت می شود. برای دیدن تاریخ پرداخت بعدی خود می توانید به وب سایت ما مراجعه کرده و روی لینک در صفحه کلیک کنید.

   2.2. روش های پرداخت: برای استفاده از سرویس تلویکا باید یک یا چند روش پرداخت ارائه دهید. درصورتی که روش پرداخت اصلی شما رد شود یا دیگر در دسترس نباشد، به ما اجازه می دهید که حساب کاربری شما را با هر روش پرداختی را که به حساب شما مرتبط است، شارژ کنیم. شما در قبال مبالغ وصول نشده مسئول هستید. اگر پرداختی به دلیل منقضی شدن کارت یا ناکافی بودن بودجه با موفقیت تسویه نشده باشد و اشتراک خود را لغو نکرده باشید، ممکن است دسترسی شما را به سرویس متوقف کنیم تا اینکه توسط یک روش پرداخت معتبر حسابتان را شارژ کنیم. برای برخی از روش های پرداخت، صادرکننده ممکن است هزینه های خاصی مانند هزینه های تراکنش های خارجی یا سایر هزینه های مربوط به پردازش را از شما کسر کند. هزینه های مالیات محلی ممکن است بسته به روش پرداخت استفاده شده شما متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده خدمات روش پرداخت خود مشورت کنید.

   2. به روزرسانی روش های پرداخت: با رفتن به صفحه می توانید روش پرداخت خود را به روز کنید. ما همچنین ممکن است روش های پرداخت شما را با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات پرداخت به روز کنیم. پس از هرگونه به روزرسانی، به ما اجازه می دهید که به شارژ حساب شما از طریق روش پرداخت (های) مربوطه ادامه دهیم.

   2.4 لغو کردن: در هر زمان می توانید اشتراک تلویکا خود را لغو کنید، و در صورت لغوکردن تا پایان دوره صورتحساب خود به خدمات تلویکا دسترسی خواهید داشت. برای لغو، به صفحه بروید و روی دکمه لغو عضویت کلیک کنید. اگر عضویت خود را لغو کنید، حساب شما در پایان دوره صورتحساب فعلی به طور خودکار بسته می شود. اگر با استفاده از حساب خود با واسطه شخص ثالثی به عنوان روش پرداخت در تلویکا ثبت نام کرده اید و می خواهید عضویت تلویکا خود را لغو کنید، ممکن است لازم باشد این کار را از طریق آن شخص ثالث انجام دهید. همچنین می توانید با مراجعه به حساب خود با شخص ثالث مربوطه، اطلاعات صورتحساب مربوط به عضویت در تلویکا را پیدا کنید. با ایجاد حساب کاربری و اضافه کردن اطلاعات پرداخت شما قوانین تلویکا را پذیرفته اید و با توجه به درگاه پرداختی که انتخاب کرده اید ممکن است تلویکا با نام تجاری حساب شما را شارژ نماید.

   3. تلویکا

   3.1 برای عضویت در تلویکا باید حداقل 18 سال سن یا سن بزرگسالی در استان، قلمرو یا کشور خود را داشته باشید.

   3.2 سرویس تلویکا و هر محتوایی که از طریق این سرویس مشاهده می کنید فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما است و نمی تواند با افرادی فراتر از خانواده شما به اشتراک گذاشته شود. در طول عضویت در تلویکا، ما به شما حق دسترسی محدود و غیر انحصاری و غیرقابل انتقال را برای دسترسی به تلویکا و مشاهده محتوا می دهیم. به جز موارد فوق، هیچ حق، عنوان یا منافعی به شما منتقل نخواهد شد. شما موافقت می کنید که از این سرویس برای نمایش عمومی استفاده نکنید.

   3.3 شما می توانید محتوا را در درجه اول در کشوری که حساب خود را در آن ایجاد کرده اید و فقط در مکان های جغرافیایی که خدمات ما در آن ارائه می شود و حق قانونی پخش محتوا را داریم، مشاهده کنید. محتوایی که برای تماشا در دسترس است ممکن است بسته به موقعیت جغرافیایی شما متفاوت باشد و هر از گاهی تغییر کند.

   3.4 تلویکا و آرشیو محتوایی آن، مرتبا به روز می شود.

   3.5 برخی از محتواها برای دانلود و مشاهده آفلاین در برخی از دستگاهها در دسترس هستند (عناوین آفلاین). محدودیت هایی برای این عناوین اعمال می شود از جمله محدودیت در تعداد عناوین آفلاین در هر حساب کاربری، حداکثر تعداد دستگاه هایی که می توانند حاوی عناوین آفلاین باشند، مدت زمانی که در آن باید شروع به مشاهده عناوین آفلاین کنید و مدت زمان دسترسی به عناوین آفلاین. برخی از عناوین آفلاین ممکن است در بعضی از کشورها قابل پخش نباشند و اگر در کشوری به سرویس ما متصل می شوید که نمی توانید آن عنوان آفلاین را پخش کنید، آن محتوا قابل پخش نیست.

   3.6 شما موافقت می کنید که اعمالی نظیر ذخیره کردن، تکثیر ، توزیع، اصلاح، نمایش عمومی، انتشار، مجوز دادن، خلق مشتقات یا پیشنهاد تخفیف برای فروش محتوا و اطلاعات موجود در تلویکا را انجام ندهید. شما همچنین موافقت می کنید که اعمالی نظیر: دور زدن، حذف، تغییر، غیرفعال سازی، تخریب یا بی اثر کردن محافظت های اعمال شده بر آثار و محتوای موجود در تلویکا را انجام ندهید، از هرگونه ربات، اسپایدر، اسکرپر یا سایر ابزارهای خودکار جهت دسترسی به تلویکا، تجزیه مجدد، مهندسی معکوس یا جدا کردن هرگونه نرم افزار یا سایر محصولات یا فرآیندهای قابل دسترسی از طریق تلویکا استفاده نکنید، محتوای تلویکا را به هیچ وجه دستکاری نکنید، یا از هر روش داده کاوی، جمع آوری یا استخراج داده استفاده نکنید. علاوه بر این، شما موافقت می کنید که هرگونه کد، ویروس نرم افزاری، فایل یا هر عامل طراحی شده ای برای قطع، از بین بردن یا محدود کردن عملکرد نرم افزارهای رایانه ای یا سخت افزارها یا تجهیزات ارتباطی مربوط به تلویکا، یا سایر موارد را بارگذاری، ایمیل یا به هر طریقی ارسال نکنید. اگر بند 4.1 یا 4.6 این قوانین را نقض کنید یا به استفاده غیرقانونی یا متقلبانه از سرویس بپردازید، ممکن است دسترسی شما به سرویس تلویکا را فسخ یا محدود کنیم.

   3.7 کیفیت نمایش محتوای تلویکا ممکن است در دستگاه های مختلف متفاوت باشد و عوامل مختلفی از جمله موقعیت مکانی شما، پهنای باند موجود و/ یا سرعت اتصال به اینترنت شما این کیفیت را تحت تأثیر قرارمی دهد. در دسترس بودن محتوا منوط به سرویس اینترنت و قابلیت های دستگاه شما است. همه محتواها در همه قالب ها مانند HD ، Ultra HD و HDR در دسترس نیستند. تنظیمات پیش فرض پخش در شبکه های تلفن همراه محتواهای HD ، Ultra HD و HDRرا شامل نمی شود. حداقل سرعت اتصال برای کیفیت SD، 0.5 مگابیت در ثانیه است، اما ما برای بهبود کیفیت فیلم، کانکشن های سریع تر را توصیه می کنیم. سرعت دانلود حداقل 5.0 مگابیت در ثانیه برای هر استریم، جهت دریافت محتوای HD توصیه می شود. برای دریافت Ultra HD و HDR سرعت بارگیری حداقل 25.0 مگابیت بر ثانیه در هر استریم توصیه می شود. شما مسئول کلیه هزینه های دسترسی به اینترنت هستید. لطفاً برای اطلاع از هزینه های احتمالی استفاده از دیتای اینترنت، با ارائه دهنده اینترنت خود تماس بگیرید. مدت زمان لازم برای شروع تماشای محتوای تلویکا براساس عوامل مختلفی از جمله موقعیت مکانی شما، پهنای باند موجود در آن زمان و محتوایی که انتخاب کرده اید متفاوت خواهد بود.

   3.8 نرم افزار تلویکا توسط یا برای تلویکا ساخته شده است و برای ایجاد امکان مشاهده محتوای تلویکا از طریق دستگاه های آماده تلویکا طراحی شده است. این نرم افزار ممکن است بسته به نوع دستگاه و رسانه متفاوت باشد، همچنین ممکن است عملکردها و ویژگی ها بین دستگاه ها متفاوت باشد. شما اذعان می کنید که استفاده از سرویس ممکن است به نرم افزار ثالثی نیاز داشته باشد که مشمول مجوزهای شخص ثالث است. شما موافقت می کنید که ممکن است نسخه های به روز شده تلویکا و نرم افزار مربوط به شخص ثالث را به طور خودکار دریافت کنید.

   4. رمزعبور و دسترسی به حساب

   کاربری که حساب تلویکا را ایجاد کرده و توسط وی شارژ می شود (مالک حساب) بر حساب تلویکا در دستگاه هایی که برای دسترسی به خدمات ما استفاده می شوند، دسترسی و کنترل دارد و مسئولیت هر فعالیتی را که از طریق حساب تلویکای وی انجام می شود بر عهده او می باشد. برای جلوگیری از دسترسی افراد دیگر به حساب (که شامل اطلاعات مربوط به سابقه مشاهده برای حساب است)، مالک حساب نباید رمز عبور یا جزئیات روش پرداخت مرتبط با حساب را برای کسی فاش کند. شما مسئول به روزرسانی و حفظ صحت اطلاعاتی هستید که در رابطه با حساب خود به ما ارائه می دهید. ما می توانیم حساب شما را فسخ کنیم یا حساب شما را در حالت تعلیق قرار دهیم تا از شما، تلویکا یا شرکایمان در برابر سرقت هویت یا سایر اقدامات جعلی محافظت کنیم.

   5. متفرقه

   5.1 قانون حاکم: این قوانین تحت قوانین کشور اتریش اداره و تفسیر می شود. این قوانین هیچ یک از حقوق حمایت از مصرف کننده را که طبق قوانین اجباری کشور محل اقامت شما به شما تعلق می گیرد محدود نمی کند.

   5.2 بقا: اگر هر یک از مفاد این قوانین فاقد اعتبار، غیرقانونی یا غیرقابل اجرا باشد، اعتبار، قانونی بودن و اجرای سایر مقررات همچنان با قوت و موثر باقی می ماند.

   5.3 ارتباطات الکترونیکی: ما اطلاعات مربوط به حساب شما (به عنوان مثال مجوزهای پرداخت، فاکتورها، تغییر رمز عبور یا روش پرداخت، پیام های تأیید، اطلاعیه ها) را فقط به صورت الکترونیکی برای شما ارسال می کنیم، به عنوان مثال از طریق ایمیل به آدرس ایمیل شما که در هنگام ثبت نام ارائه شده است.

   6. سیاست بازپرداخت

   ضمن تشکر از شما برای انتخاب تلویکا،

   اگر به هر دلیلی از عضویت خود کاملاً راضی نیستید، از شما دعوت می کنیم خط مشی ما درباره بازپرداخت وجه را مرور کنید. شرایط زیر برای هریک از خدماتی که خریداری کرده اید قابل استنباط است.

   6.1 حق لغو عضویت

   • در هر زمان می توانید عضویت تلویکا خود را لغو کنید و تا پایان دوره صورتحساب خود به خدمات تلویکا دسترسی خواهید داشت.
   • برای لغو، به صفحه حساب بروید و روی دکمه لغو عضویت کلیک کنید.
   • اگر عضویت خود را لغو کنید، حساب شما به طور خودکار در پایان دوره صورتحساب فعلی شما بسته می شود.
   • اگر با استفاده از حساب خود با شخص ثالث به عنوان روش پرداخت در تلویکا ثبت نام کرده اید و می خواهید عضویت تلویکای خود را لغو کنید، ممکن است لازم باشد این کار را از طریق شخص ثالث انجام دهید.
   • همچنین می توانید با مراجعه به حساب خود با شخص ثالث مرتبط، اطلاعات صورتحساب مربوط به عضویت تلویکا خود را پیدا کنید.

   6.2 شرایط بازپرداخت

   برای اینکه واجد شرایط بازپرداخت باشید شرایط زیر مورد نیاز است:

   • چنانچه پلن اشتراک 1 ماهه را خرید کرده اید، تا 7 روز از تاریخ پرداخت امکان درخواست بازپرداخت دارید.
   • چنانچه پلن اشتراک 3 ماهه را خرید کرده اید، تا 15 روز از تاریخ پرداخت امکان درخواست بازپرداخت دارید.
   • چنانچه پلن اشتراک 6 ماهه را خرید کرده اید، تا 30 روز از تاریخ پرداخت امکان درخواست بازپرداخت دارید.
   • برای استفاده از حق خود برای بازپرداخت، می توانید تصمیم خود را صریحا به ما اطلاع دهید لذا فقط نیاز است یک ایمیل به هریک از این آدرس ها ارسال نمایید:
   • اگر با استفاده از کد تخفیف هزینه عضویت خود را پرداخت کرده باشید، حداکثر مبلغی که برای صورتحساب خود پرداخت کرده اید، بازپرداخت می شود.
   • درصورتی که درخواست شما واجد شرایط باشد، تا حداکثر 30 روز کاری از زمانی که ایمیل شما را دریافت کنیم، بازپرداخت شما را انجام خواهیم داد. بازپرداخت از همان روش پرداختی که شما برای خرید استفاده کرده اید انجام خواهد شد و برای این بازپرداخت هزینه ای شامل حال شما نمی شود.

   6.3 اختلافات (Disputes)

   برای سریعترشدن روند بازپرداخت، بهتر است درخواست بازپرداخت خود را به ما ارسال کنید. تیم پشتیبانی تلویکا به شما کمک می کند تا دیسپیوت را لغو کنید و بازپرداخت خود را دریافت کنید.

   اختلافات معمولاً با تماس تلفنی یا ارسال ایمیل مستقیم به بانک / خدمات پرداخت یا Paypal شما لغو می شود.

   7. حذف حساب کاربری درتلویکا

   - حذف حساب کاربری در تلویکا در نظر داشته باشید که با حذف حساب‌کاربری خود در تلویکا حتی قبل از پایان دوره صورتحساب فعلی، دسترسی شما بلافاصله حذف خواهد شد. اگر تصمیم به حذف حساب تلویکای خود دارید باید به چند نکته توجه کنید: اگر عضویت شما فعال باشد، بلافاصله لغو می شود و به طور همزمان حساب برای همیشه حذف می شود. اگر عضویت شما از قبل لغو شده باشد، بقیه روزهای تا پایان دوره صورتحساب شما از بین می رود و حساب برای همیشه حذف می شود. هنگامی که حساب شما برای همیشه حذف شد، اگر می خواهید دوباره از تلویکا استفاده کنید، باید برای یک حساب جدید ثبت نام کنید.

   تماس با ما

   اگر در مورد سیاست بازپرداخت ما سوالی دارید ، لطفا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید:

   آخرین بروز‌رسانی: 14 می، 2023

   لوگوتلویکا
   برش برش​، یه گشت‌وگذار جذاب!

   چند ثانیه از هر فیلم و سریال رو برش زدیم. ​​بگرد و علاقه‌ت رو پیدا کن.

   برای شروع تور، رو به بالا بکشید.
   برش

   همه تورهای مربوط به این فیلم را تماشا کردید.

   باز هم تور داریم؟