بستن
تاریخچه جستجو
   سریال سپنج

   سریال سپنج

   Sepanj

   78 % (60)
   مناسبِ بالای 15 سال
   یکشنبه‌ها، ساعت 8 صبح
   قسمت‌های
   سپنج
   مرتب سازی
   • از اول به آخر
   • از آخر به اول
   • در سپنج اول، علی درستکار با فاضل نظری اندیشمند، ادیب و شاعر معاصر از توجه به روح زندگی می گویند و اهمیت عشق. «سپنج» دعوت به تفکر است.
    93% (23 رای)
    در سپنج اول، علی درستکار با فاضل نظری اندیشمند، ادیب و شاعر معاصر از توجه به روح زندگی می گویند و اهمیت عشق. «سپنج» دعوت به تفکر است.
    93% (23 رای)
   • در سپنج دوم، علی درستکار با سید مهدی شجاعی اندیشمند، پژوهشگر و نویسنده معاصر از ارزش دنیای گذرا و ابعاد و چرایی آن می گوید. «سپنج» دعوت به تفکر است.
    در سپنج دوم، علی درستکار با سید مهدی شجاعی اندیشمند، پژوهشگر و نویسنده معاصر از ارزش دنیای گذرا و ابعاد و چرایی آن می گوید. «سپنج» دعوت به تفکر است.
   • در سپنج سوم، علی درستکار با علی نصیریان هنرپیشه اندیشمند، درباره انسان، آگاهی و عشق و هنر سخن می گوید. سپنج دعوت به تفکر است، در خلوت تماشا کنید.
    در سپنج سوم، علی درستکار با علی نصیریان هنرپیشه اندیشمند، درباره انسان، آگاهی و عشق و هنر سخن می گوید. سپنج دعوت به تفکر است، در خلوت تماشا کنید.
   • در سپنج چهارم، علی درستکار با ساعد باقری ادیب، پژوهشگر و شاعر معاصر از قرار و بی قراری می گوید. «سپنج» دعوت به تفکر است و پیشنهاد می شود در خلوت تماشا کنید.
    در سپنج چهارم، علی درستکار با ساعد باقری ادیب، پژوهشگر و شاعر معاصر از قرار و بی قراری می گوید. «سپنج» دعوت به تفکر است و پیشنهاد می شود در خلوت تماشا کنید.
   • در سپنج پنجم، علی درستکار با سید محمد بهشتی معمار و فرهنگ پژوه درباره کوک ساز زندگی می گوید. «سپنج» دعوت به تفکر است و پیشنهاد می شود در خلوت تماشا کنید.
    در سپنج پنجم، علی درستکار با سید محمد بهشتی معمار و فرهنگ پژوه درباره کوک ساز زندگی می گوید. «سپنج» دعوت به تفکر است و پیشنهاد می شود در خلوت تماشا کنید.
   • سپنج - فصل 1 قسمت 6

    انتشار: ۳ روز پیش
    در سپنج ششم، علی درستکار با بیژن عبدالکریمی فیلسوف معاصر از تهدیدی مهم تر از بمب اتم در جهان امروز می گوید. «سپنج» دعوت به تفکر است و پیشنهاد می شود در خلوت تماشا کنید.
    در سپنج ششم، علی درستکار با بیژن عبدالکریمی فیلسوف معاصر از تهدیدی مهم تر از بمب اتم در جهان امروز می گوید. «سپنج» دعوت به تفکر است و پیشنهاد می شود در خلوت تماشا کنید.
   loader

   سایر عوامل سریال سپنج

   loader

   ... مشاهده ی بیشتر

   نظرات سریال سپنج

   دیدگاه ها
  • لوگوتلویکا
   برش برش​، یه گشت‌وگذار جذاب!

   چند ثانیه از هر فیلم و سریال رو برش زدیم. ​​بگرد و علاقه‌ت رو پیدا کن.

   برای شروع تور، رو به بالا بکشید.
   برش

   همه تورهای مربوط به این سریال را تماشا کردید.

   باز هم تور داریم؟