راحت‌تر و با کیفیت بهتر
چطور با تلویزیون، تلویکا تماشا کنم؟
ما برای راحتی شما و اینکه بتوانید با هر تلویزیونی تلویکا تماشا کنید، 6 روش را در ویدیوهای زیر آموزش دادیم. تا هر روشی که با تلویزیون‌تان سازگار است، انتخاب کنید و تلویکا را در تلویزیون خود تماشا کنید.
برای تماشا با تلویزیون از چه روشی و از کجا شروع کنیم؟
چطور برنامه تلویکا را روی تلویزیون خود نصب کنیم؟
تلویزیون ما سیستم‌عامل اندروید دارد.
‌اگر روی تلویزیون شما، امکان نصب برنامه‌های اندرویدی وجود دارد. کافیست در گوگل‌پلی (Google Play) برنامه تلویکا (Televika) را جستجو و روی تلویزیون خود نصب کنید و از تماشای آن لذت ببرید. برای جزییات بیشتر ویدیوی نصب تلویکا را تماشا کنید.
می‌خواهم با اتصال کابل به تلویزیون، تلویکا ببینم.
ممکن است تلویزیون شما هوشمند نباشد، یا قدیمی باشد و به دنبال یک روش آسان برای تماشای تلویکا روی تلویزیون خود باشید. می‌توانید با استفاده از یک کابل HTMI، تلفن همراه یا لپ‌تاپ خود را به تلویزیون وصل کنید و تلویکا تماشا کنید. برای دیدن جزییات بیشتر، ویدیوی اتصال کابل را تماشا کنید.
چطور با اتصال کابل به تلویزیون قدیمی، تلویکا تماشا کنیم؟
چطوری با جستجو در مرورگر تلویزیون، تلویکا تماشا کنیم؟
تلویزیون ما مرورگر برای جستجو در اینترنت دارد.
اگر تلویزیون شما هوشمند ‌است و مرورگر دارد، با یکی از روش‌های زیر می‌توانید به تلویکا برسید. روش اول: در مرورگر آن آدرس سایت تلویکا televika.com را جستجو کنید تا به صفحه اصلی برسید و از آن طریق فیلم تماشا کنید. روش دوم: آدرس tv.televika.com را جستجو کنید تا به صفحه اصلی تماشای تلویکا ازطریق تلویزیون برسید. جزییات این دو روش را در ویدیو مربوط به جستجو در مرورگر، کامل توضیح ‌دادیم.
دیدن صفحه گوشی روی تلویزیون
(روش میرور با گوشی)
اگر بخواهید هر چیزی که در صفحه گوشی خود می‌بینید روی صفحه تلویزیون هم ببینید، می‌توانید صفحه گوشی خود را با آیینه کردن یا همان قابلیت میرور(mirror)، به تلویزیون وصل کنید. برای یادگیری این روش کافیست با تماشای ویدیو مربوط به آن، یادبگیرید چطور می‌شود در تنظیمات گوشی خود این امکان را فعال کنید.
روش آیینه کردن(اسکرین میرور) یعنی ‌چی و چطور انجامش بدهیم؟
روش کست کردن یعنی چی و چطور انجامش بدهیم؟
دیدن صفحه گوشی روی تلویزیون
(کست‌کردن با گوشی)
با کست کردن شما می‌توانید تصویر گوشی خود را روی تلویزیون هوشمند بیا‌ندازید و تلویکا تماشا کنید. اگر بخواهید فیلمی که در صفحه گوشی می‌بینید روی صفحه تلویزیون نیز نمایش داده‌شود، کافیست علامت کست را فقط در سایت (نه در اپلیکیشن) موقع پخش فیلم، گوشه تصویر پیدا کنید و روی آن بزنید. برای جزییات کامل‌تر ویدیوی“کست کردن” را تماشا کنید.
من کنسول بازی دارم و می‌خواهم با استفاده‌ از آن، تلویکا تماشا کنم.
اگر کنسول بازی مثل ps4، ps5 یا کنسول‌های دیگر دارید، می‌توانید به‌راحتی از آن برای تماشای تلویکا استفاده کنید. فقط کافیست کنسول بازی خود را به اینترنت متصل کنید و ازطریق یکی از آدرس‌های televika.com یا tv.televika.com روی تلویزیون خود، تلویکا تماشا کنید. مراحل ورود با هرکدام از این دو آدرس را در ویدیو اتصال با کنسول به‌طور کامل توضیح دادیم، می‌توانید برای دیدن جزییات بیشتر، این ویدیو را تماشا کنید.
چطوری تلویکا رو با کنسول بازی تماشا کنیم؟
نظرات کاربرانی که تلویکا را در تلویزیون تماشا می‌کنند.
peyman omrani-
بهترین برنامه برای تماشای فیلم.
2 Agu,2020
HAMID REZA - AHMADI
خیلی خوبه همه چیزایی که تو تلویکا هستش رو میتونی اینجا هم ببینی.
Jan21
HamedNokhostin
تلویکا هم کیفیتش خوبه و هم قطع نمیشه. قیمتش هم خیلی خوبه.
May1
@Maryam_amz
دیروز اکانت تلویکا خریدم. از این به بعد بدون عذاب وجدان سریال‌های ایرانی رو میبینم.
Oct 4 2021
@mrmamadf
با تشکر از #تلویکا که شرایطی فراهم کرده با کیفیت بالا قیمت مناسب از تماشای جام باشگاه ها در کنار همسر جان لذت ببریم زندگی یعنی لذتهای کوچ
28 Sep 2021
Mehdi Rizvi
بهترین برنامه برای فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی
September 29, 2021
Chekameh Rezvani
بسیار اپ جامع و کاملی است. در طول این مدت 20 سال زندگی در خارج از کشور تا به حال با چنین موردی که هم بتوانم پخش زنده کانال‌های ایران و هم سریال‌ها و فیلم‌ها را یک جا در یک اپلیکیشن تماشا کنم، مواجه نشده بودم.
April 29, 2021
Mohammad Hassan Rahmani
می‌توانم تلویکا رو روی تلویزیون اندرویدم نصب کنم و از سریال‌های تلویزیونم لذت ببرم.
6 September 2021
HAMID REZA - AHMADI
خیلی خوبه. همه‌ی چیزایی که تو تلویکا هستش رو میتونی اینجا هم ببینی.
21, 2021-January
Sadaf Kalanifar-
برنامه بسیار خوبی است و از محتوای آن لذت می‌برم.
2 Agu,2020
Allen S
شما می‌توانید هر فیلم و سریالی را دانلود کنید و در قطار و هواپیما و ماشین تماشا کنید.
16Aug20
Melicka Oliaee-
برنامه بسیار خوبی است و تنوع بسیار خوبی دارد.
2 Agu,2020
سوالات متداول
از کجا متوجه بشوم که تلویزیون من هوشمند است؟

توجه کنید که فقط امکان وصل شدن به شبکه اینترنت، دلیل هوشمند (Smart) بودن دستگاه تلویزیون نیست. تلویزیون‌‌های هوشمند مجهز به مرورگر برای جستجو در اینترنت هستند و آن‌هایی که سیستم عامل اندروید دارند امکان نصب اپلیکیشن‌های مختلف اندرویدی را نیز به شما می‌دهند. البته تلویزیون‌های هوشمند Samsung ، LG و ... سیستم عامل اندروید ندارند ولی سیستم عامل‌های برند خود را دارند و امکان نصب برنامه و اپلیکیشن را به شما می‌دهند.

برای تماشا در تلویزیون هم باید اشتراک جدا تهیه کنم؟

خیر، شما با فعال‌کردن یک اشتراک تلویکا می‌توانید به صورت هم‌زمان روی سه دستگاه فیلم تماشا‌ کنید. این سه دستگاه می‌تواند گوشی موبایل، لپ‌تاپ، تبلت و تلویزیون شما باشد. به دلخواه خود بهترین دستگاه را برای تماشای فیلم و سریال مورد نظرتان انتخاب کنید و از تماشای آن لذت‌ ببرید.

باید هر بار برای تماشا روی تلویزیون، مراحل ورود را انجام بدهم؟

خیر. برای تماشای فیلم وسریال‌های تلویکا کافیست یک بار با تلویزیون خود، چه از طریق برنامه تلویکا TV چه از طریق باز کردن تلویکا روی مرورگر، وارد حساب کاربری خود شوید. از آن به بعد می‌توانید بدون نیاز به ورود مجدد، به سادگی فیلم و سریال‌های موردعلاقه خود را تماشا کنید.

آیا تلویکا را می‌توانم روی روکو و آمازون فایرتی‌وی هم تماشا کنم؟

بله. در حال حاضر اپلیکیشن تلویکا روی پلتفرم آمازون فایرتی‌وی قابل دسترس است و با یک جستجوی ساده پیدا می‌شود. در مورد روکو نیز در حال حاضر کانال تلویکا ایجادشده و محتوای رایگان برای تماشا در آن وجود دارد و در آینده بسیار نزدیک نیز اپلیکیشن تلویکا به صورت رسمی روی پلتفرم روکو منتشر می‌شود و از آن طریق می‌توانید به همه محتوای تلویکا دسترسی داشته باشید.

تلویکا با بقیه سرویس‌هایی که فیلم‌های ایرانی پخش می‌کنند چه فرقی دارد؟

تلویکا همه فیلم‌ها و سریال‌ها را با رعایت تمام قوانین کپی‌رایت از هنرمندان و تهیه‌کنندگان داخلی تهیه می‌کند؛ با عضویت در تلویکا می‌توانید سهمی در رونق اقتصادی چرخه فرهنگ و هنر داشته‌باشید. با استفاده از تلویکا امکانات زیر را دارید: - دسترسی به بهترین و بروزترین فیلم‌‌ها و سریال‌‌های ایرانی - تماشای هم‌زمان با پخش زنده همه شبکه‌های تلویزیون ایران - امکان خرید اشتراک از طریق درگاه‌های امن بین‌المللی - دارای زیرنویس‌های فارسی و انگلیسی و کُردی مناسب برای ناشنوایان و علاقه‌مندان به یادگیری و تقویت زبان فارسی - دنیایی از فیلم‌ها و انیمیشن‌‌های روز برای تماشای کودکان به همراه قفل کودک - امکان تماشای هم‌زمان با چند دستگاه(تبلت، موبایل، کامپیوتر و تلویزیون‌های هوشمند)