بستن
تاریخچه جستجو
   سریال می خواهم زنده بمانم - قسمت 1 (مخصوص نابینایان)

   می خواهم زنده بمانم - قسمت 1 (مخصوص نابینایان)

   I Want to Live E01 (For Visually-Impaired)
   79 % (30)
   5.9/10
   کارگردان: شهرام شاه حسینی
   یک ساعت و 2 دقیقه - عاشقانه - خانوادگی - محصول ایران - 1399 - کیفیت HD

    • قسمت 1 (مخصوص نابینایان) %78.6
     %78.6 (30)

     ««««توضیح صحنه با صدای گلاره عباسی»»»»«هما حقی (سحر دولتشاهی) و نامزدش (پدرام شریفی) به همراهِ خانواده حقی آماده می شوند تا برای شب تولدِ همایون حقی، پدرِ خانواده ( بابک کریمی ) او را غافل گیر کنند. اما با رسیدن پدر، همه ی خانواده غافل گیر می شوند...

     دانلود فصل 1 قسمت 1
    • قسمت 2 (مخصوص نابینایان) %93.8
     %93.8 (13)

     ««««توضیح صحنه با صدای گلاره عباسی»»»»هما به سراغ امیر شایگان رفته تا برای آزادی پدرش به او کمک کند. هما مجبور است در مدت زمان کمی خواسته ی شایگان در قبال آزادی پدرش اجابت کند. در این مسیر، نادر علی رغم مخالفتش سعی میکند به او کمک کند.

     دانلود فصل 1 قسمت 2
    • قسمت 3 (مخصوص نابینایان) %65.8
     %65.8 (7)

     ««««توضیح صحنه با صدای گلاره عباسی»»»»کاوه که از حکمِ اعدامِ قریب الوقوعِ همایون به هم ریخته تصمیم خطرناکی می گیرد تا اجرایش کند. از طرفی شایگان وقتی می بیند هما در تکاپو برای فراهم کردن مبلغ مورد نیازش به هر دری می زند، از هما می خواهد تا قراری با یکی از نزدیکانِ او بگذارد تا شاید با شرایط دیگری بتوانند همایون حقی را نجات دهند.

     دانلود فصل 1 قسمت 3
    • قسمت 4 (مخصوص نابینایان) %60
     %60 (2)

     ««««توضیح صحنه با صدای گلاره عباسی»»»» نادر برای جلوگیری از اعدامِ همایون نقشه ی جدید و بسیار خطرناکی را طرح ریزی، اجرا و همه را غافل گیر می کند. از طرف دیگر مفتاح که متوجه شده کاوه می خواسته خودش را معرفی کند، به خانه ی اصلان می آید...

     دانلود فصل 1 قسمت 4
    • قسمت 5 (مخصوص نابینایان) %68
     %68 (5)

     ««««توضیح صحنه با صدای گلاره عباسی»»»» کاوه تصمیم می گیرد برای فراهم کردن بدهی مفتاح دست به کاری بزند که ممکن است به بهای جانِ او تمام شود. از طرف دیگر هما شرایطِ شایگان را قبول می کند بی خبر از این که مانع بزرگی بر سر راه وجود دارد.

     دانلود فصل 1 قسمت 5
    • قسمت 6 (مخصوص نابینایان) %80
     %80 (4)

     هما و شایگان تصمیم می گیرند به دیدارِ همایون حقی بروند تا او را از تصمیمی که برای نجات دادنش از اعدام گرفته اند مطلع کنند. شیوا مداوای کاوه را می پذیرد و جان او را نجات می دهد بی خبر از این که مفتاح ماموریت جدیدی به عماد سپرده است.

     دانلود فصل 1 قسمت 6

   سایر عوامل فیلم می خواهم زنده بمانم - قسمت 1 (مخصوص نابینایان)

   دیدگاه‌های می خواهم زنده بمانم - قسمت 1 (مخصوص نابینایان)