بستن
تاریخچه جستجو
    فیلم هیهات

   فیلم هیهات

   Heihat

   76 % (17)
   کارگردان: محمدهادی نائیجی - دانش اقباشاوی
   یک ساعت و 45 دقیقه - محصول ایران - 1395 - کیفیت HD
   دانلود

   بازیگران هیهات

   loader

   ... مشاهده ی بیشتر

   سایر عوامل فیلم هیهات

   loader

   ... مشاهده ی بیشتر

   نقل قول‌ها درباره‌ی فیلم هیهات

   "هیهات" فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هادی نائیجی، دانش اقباشاوی، روح الله حجازی و هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی است که در چهار روایت یا اپیزود در سال ۱۳۹۴ به روی پرده سینما رفت. موضوع اپیزود ها مرتبط با فرهنگ عاشورایی در زمان فعلی است که در دو اپیزود با دفاع مقدس و جنگ پیوند خورده است.
   روایت اول دربارۀ جوانی به نام رحمان (با بازی حامد بهداد) است که مادری مریض در گوشه ی خانه دارد که به خاطر بیماری و زمین گیر شدنش نمی تواند به زیارت حرم امام حسین برود.
   روایت دوم درباره ی جانبازی جنگی به نام سیدفرید موسوی (حمید فرخ نژاد) است که هنوز خاطرات جنگ آزارش می دهد. دوم اعتراضی به وضعیت مردم خوزستان است و نمایش شرایط سخت آب رسانی و مین روبی زمین هاست.
   روایت سوم درباره ی دختر شهیدی به نام آلاء (آلا نجم) است که پدرش قبل شهادت در کنار فرات و در کربلا مهرسازی می کرده؛ اما حالا مردی او را به گدایی در نزدیکی حرم امام حسین می برد و وقتی مادرش متوجه می شود، او را از این کار باز می دارد و متأسفانه باز این ایپزود در دام شعارزدگی می افتد و به دخترش می گوید که دخترم آدم نباید گدایی کسی را بکند تا منتی بر گردنش نباشد، و اگر خواست گدایی کند باید از شخص والایی گدایی کند.
   روایت چهارم دربار ه ی نرگس (مینا ساداتی) همسر یکی از مدافعان حرم به نام مرتضی (بابک حمیدیان) است که به دنبال شوهرش با پسرش به کربلا می آید.

   جواد انبارداران

   نظرات فیلم هیهات

   • u
    ۴ فروردین ۱۳۹۶
    _spoil :no__

    كیفیت پخش فوق العاده افتضاحه. با اینترنت ٤ جی هیچ كدوم از فیلما رو درست و حسابی باز نكرد از ٥ تا فیلمی كه انتخاب كردم هیچ كدوم. نتونستم ببینم. این در حالیه كه با همین نت تو سایت های دیگه با سرعت عالی فیلم پلی میشه حتی تو یوتوب

  • ;