بستن
تاریخچه جستجو
    فیلم حکم تجدید نظر

   فیلم حکم تجدید نظر

   tajdide nazar

   مناسب برای بالای 18 سال
   کارگردان: محمد امین کریم پور
   یک ساعت و 42 دقیقه - محصول ایران - 1399 - زیرنویس دارد - کیفیت HD

   بازیگران حکم تجدید نظر

   loader

   ... مشاهده ی بیشتر

   سایر عوامل فیلم حکم تجدید نظر

   loader

   ... مشاهده ی بیشتر

   نقل قول‌ها درباره‌ی فیلم حکم تجدید نظر

   فیلم با وجود اینکه موضوع های مختلفی را مطرح می کند اما در مجموع توانسته از طرح موضوع های مختلف به موضوع اصلی برسد. البته فیلم جا داشت که به زوج جوان فیلم بیشتر بپردازد، چون به هر حال از طریق ماجرای آنها، فیلم شروع و تمام می شود و مخاطب انتظار دارد بازی بیشتری از آنها ببیند، خصوصا آنکه بازیگر نقش زن در حقیقت در دو نقش بازی می کند.
   ژاله صامتی در نقش خود مثل همیشه خوب ظاهر شده است فقط در صحنه ای که پزشک دو احتمال پس از این را برای وی شرح می دهد، مخاطب انتظار دارد ری اکشن وی شدت بیشتری داشته باشد. شاهرخ فروتنیان و همایون ارشادی نیز مانند همیشه در نقش های خود، بازی های خوبی ارائه داده اند. همینطور فرید سجادی حسینی وکلا بازیگران فیلم همه حتی بازیگران نقش های فرعی و کوتاه نیز، همگی در کارشان موفق بودند. اگر از برخی از مشکلات فیلم که بگذریم، در کل فیلم حکم تجدید نظر به عنوان اولین کار یک کارگردان قابل قبول است.

   لاله عالم

   فیلم حکم تجدیدنظر به کارگردانی محمدامین کریم پور و تهیه کنندگی رضا کریمی یک اثر درام اجتماعی است. رضا کریمی علاوه بر تهیه کنندگی، نگارش فیلمنامه این اثر سینمایی را برعهده داشت. او حکم تجدید نظر را بر اساس طرحی از حسین سلیمانی نوشت. فیلم ایرانی حکم تجدید نظر داستان زندگی پسری به نام آرش را روایت می کند که ناخواسته منجر به قتل نامزدش شده است. او به اتهام قتل لیدا نامزدش زندانی شده و محکوم به اعدام است. اما ادعا می کند گناهکار نیست و نزد مادرش قسمی مبنی بر بی گناهیش می خورد. این موضوع باعث می شود، مادرش به همراه چند نفر دیگر تلاش کنند تا برای اثبات بی گناهی آرش مدارک لازم جمع آوری شود.

   دریا رادمنش

   نظرات فیلم حکم تجدید نظر

   • u
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰
    _spoil :no__

    خوب بود و غمگين