بستن
تاریخچه جستجو
    فیلم این سیب هم برای تو

   فیلم این سیب هم برای تو

   In Sib Ham Bara-ye To

   62 % (46)
   3 /10
   مناسب برای بالای 15 سال
   کارگردان: سیروس الوند
   یک ساعت و 36 دقیقه - محصول ایران - 1393
   دانلود

   بازیگران این سیب هم برای تو

   loader

   ... مشاهده ی بیشتر

   سایر عوامل فیلم این سیب هم برای تو

   loader

   ... مشاهده ی بیشتر

   نقل قول‌ها درباره‌ی فیلم این سیب هم برای تو

   بدترین انتقام بخاطر خیانت در بهترین رابطه دوستی می رود که جامه ی عمل بپوشاند اما همه چیز آنقدر تلخ که به نظر می آید نیست. یک پوئن مثبت فیلم در جمع بندی و گره گشایی فیلمنامه و داستان آن است، با یک واقعیت روبرو هستیم نه حقیقت! منطق فیلم فدای دراماتیزه شدن نمی شود.
   پسر جاه طلب داستان( با بازی پژمان بازغی) نامزد خود( با بازی رعنا آزادی ور) را به باغی پر از میوه تشبیه می کند که علی رغم پر بار بودن سیبی به دست آدم نمی دهد؛ فیلم سیر خامی تا پختگی پسر را به ما نشان میدهد، او که همیشه بلند پروازی های خود را دارد از دختر خواسته هایی دارد و او را انعطاف ناپذیر می یابد اما در پایان این دختر است که سیب واقعی را به پسر میدهد، عشق اصولی، عشق برای عشق.
   سیروس الوند کارگردان نام آشنا و کهنه کاری است که در جوانی( 21 سالگی) کارش را با فیلمنامه نویسی آغاز کرد و اولین کارگردانی او به سال 1354 و فیلم شب آفتابی برمیگردد، در کارنامه ی او فیلم های خاطره انگیز و قوی زیاد به چشم می خورد،از ساخته های معروف قبل از انقلاب او می توان به فیلم فریاد زیر آب( 1356) اشاره کرد. هتل کارتن( 1375)، دست های آلوده( 1378) و مزاحم( 1380) از جمله دیگر آثار به یاد ماندنی او به شمارند. آخرین فیلمی که از این کارگردان عاشقانه ساز بر روی پرده دیدیم پرتقال خونی( 1389) با بازی فریبرز عرب نیا، نیوشا ضیغمی و حامد بهداد بود و اگر بنا به مقایسه باشد باید گفت که« این سیب هم برای تو» فیلمی به مراتب بهتر، خوش ساخت تر و سینمایی تر است.

   میلاد حاتمی

   نظرات فیلم این سیب هم برای تو

   • u
    m.....s ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
    _spoil :no__

    اصلا خوب نبود