بستن
تاریخچه جستجو
   سریال اسکار

   سریال اسکار

   Oscar

   86 % (2310)
   مناسبِ بالای 15 سال
   قسمت‌های
   اسکار
   مرتب سازی
   • از اول به آخر
   • از آخر به اول
   • اولین مهمان های مهران مدیری و نیما شعبان نژاد، با «اسکار» آشنا می شوند. رضا نیکخواه، نصرالله رادش، الیکا عبدالرزاقی و سحر ولدبیگی اولین گروه مهمان های رئالیتی شو هستند. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    83.4% (125 رای)
    اولین مهمان های مهران مدیری و نیما شعبان نژاد، با «اسکار» آشنا می شوند. رضا نیکخواه، نصرالله رادش، الیکا عبدالرزاقی و سحر ولدبیگی اولین گروه مهمان های رئالیتی شو هستند. اسکار، یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    83.4% (125 رای)
   • الیکا عبدالرزاقی و همفری بوگارت در یک قاب قرار می گیرند. همه مهمان ها با یکدیگر به رقابت بر سر ویدیوهای هوش مصنوعی خود می پردازند و در تلاش برای دریافت امتیاز بیشتر از مهران مدیری، مجری اصلی برنامه هستند. اسکار یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    87% (98 رای)
    الیکا عبدالرزاقی و همفری بوگارت در یک قاب قرار می گیرند. همه مهمان ها با یکدیگر به رقابت بر سر ویدیوهای هوش مصنوعی خود می پردازند و در تلاش برای دریافت امتیاز بیشتر از مهران مدیری، مجری اصلی برنامه هستند. اسکار یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    87% (98 رای)
   • سحر ولدبیگی و لئوناردو دیکاپریو، همبازی های این قسمت از اسکار هستند. چالش های ارائه شده از طرف مجریان برنامه ادامه دارد و رقابت بر سر امتیازهایی که بسیار به هم نزدیک هستند، تنگاتنگ شده است. اسکار یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    88.6% (84 رای)
    سحر ولدبیگی و لئوناردو دیکاپریو، همبازی های این قسمت از اسکار هستند. چالش های ارائه شده از طرف مجریان برنامه ادامه دارد و رقابت بر سر امتیازهایی که بسیار به هم نزدیک هستند، تنگاتنگ شده است. اسکار یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    88.6% (84 رای)
   • اولین جایزه اسکار به دورترین حدس بینندگان برنامه اهدا شد. این برنده کدام مهمان خواهد بود؟ اسکار یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    84.4% (77 رای)
    اولین جایزه اسکار به دورترین حدس بینندگان برنامه اهدا شد. این برنده کدام مهمان خواهد بود؟ اسکار یک رئالیتی شوی چالش محور و محصولی از شرکت ویستا مدیا است.
    84.4% (77 رای)
   loader

   سایر عوامل سریال اسکار

   loader

   ... مشاهده بیشتر

   نظرات سریال اسکار

   دیدگاه ها
  • لوگوتلویکا
   برش برش​، یه گشت‌وگذار جذاب!

   چند ثانیه از هر فیلم و سریال رو برش زدیم. ​​بگرد و علاقه‌ت رو پیدا کن.

   برای شروع تور، رو به بالا بکشید.
   برش

   همه تورهای مربوط به این سریال را تماشا کردید.

   باز هم تور داریم؟